Yükleniyor...

Hakkımızda

Berrygift.com ailesi olarak bizler, gıda sektöründeki uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeyle 2011 yılından itibaren birbirinden eşsiz tasarımlara sahip meyve sepetleri, kek sepetleri, kurabiye sepetleri, çikolata sepetleri hazırlayarak özel anlarınızı unutulmaz kılan, zengin ve farklı çeşitlere sahip meyve çiçeklerini sunuyoruz.

Türkiye'nin en tanınmış markaların üretim ve dağıtımını üstlenerek başarımızı devam ettirdik.  

Kalite ve hijyen koşullarından hiçbir taviz vermeden, değerli müşterilerimize eşsiz tasarımlarla birbirinden lezzetli meyve sepetleri hazırlıyor ve yaşamın her anında müşterilerimizin özel günlerine mutluluk katıyoruz.

Berrygift.com'da yer alan meyve sepeti, kek ve truffle sepetleri tasarımlarımız, sipariş üzerine günlük taze meyveler ve GDO'lu katkı maddeleri içermeyen birinci sınıf doğal hammaddeler kullanılarak hazırlanıyor, görselliği ve tazeliği korunarak 5 saatten az bir sürede Bursa'nın merkez ilçelerinin her noktasında sevdiklerinize ulaştırılıyoruz.

Doğum günü, Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Bebek - Doğum Hediyeleri, Kurumsal Hediyeler, VİP hediyeler gibi pek çok özel günde sevdiklerinizi mutlu edecek tasarımlar hazırlayarak harika lezzetler ile tanışmanıza eşlik ediyoruz.