Hakkımızda

Meyvemis.com ailesi olarak bizler, gıda sektöründeki uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeyle 2016 yılından itibaren birbirinden eşsiz tasarımlara sahip meyve sepetleri, kek sepetleri, kurabiye sepetleri, çikolata sepetleri hazırlayarak özel anlarınızı unutulmaz kılan, zengin ve farklı çeşitlere sahip meyve çiçeklerini sunuyoruz.

Türkiye'nin en tanınmış markaların üretim ve dağıtımını üstlenerek başarımızı devam ettirdik.  

Kalite ve hijyen koşullarından hiçbir taviz vermeden, değerli müşterilerimize eşsiz tasarımlarla birbirinden lezzetli meyve sepetleri hazırlıyor ve yaşamın her anında müşterilerimizin özel günlerine mutluluk katıyoruz.

Meyvemis.com'da yer alan meyve sepeti, kek ve truffle sepetleri tasarımlarımız, sipariş üzerine günlük taze meyveler ve GDO'lu katkı maddeleri içermeyen birinci sınıf doğal hammaddeler kullanılarak hazırlanıyor, görselliği ve tazeliği korunarak 5 saatten az bir sürede Bursa'nın merkez ilçelerinin her noktasında sevdiklerinize ulaştırılıyoruz.

Doğum günü, Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Bebek - Doğum Hediyeleri, Kurumsal Hediyeler, VİP hediyeler gibi pek çok özel günde sevdiklerinizi mutlu edecek tasarımlar hazırlayarak harika lezzetler ile tanışmanıza eşlik ediyoruz

BURSA / Nilüfer ilçesinde kurulan ilk şubemiz ile dağıtım ağımızı her geçen gün daha da genişliterek hizmet vermeye devam edeceğiz. Şuanda sektörde lider konumunda ki bir çok ünlü marka ve mağazanında Bursa bölgesine ait üretim ve teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Yeni işe başlayan veya terfi eden yakınlarınız ya da kırdığınız için özür dilemek istediğiniz arkadaşınız için de hazırladığımız meyve sepeti tasarımlarımızı bir de dileğiniz mesajı yazabildiğiniz birbirinden farklı şekillerdeki mesajlı kurabiyeler ve her özel güne uygun rengarenk balonlarla zenginleştiriyoruz. Size sadece www.meyvemis.com adresimizden dilediğiniz ürünü seçmek kalıyor.